Energomontaż Laureat konkursu Złota Strona Emitenta - V EdycjaNagroda Ministra Skarbu Państwa dla Energomontaż-Południe SA  Wyniki I etapu Konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA VI
HomeKontaktMapa serwisuPomoc English version
Jesteś tutaj: Strona główna » Jakość » Certyfikaty » Centrum Szkoleniowe
Centrum Szkoleniowe

W Centrum Szkoleniowym prowadzone są szkolenia zawodowe, głównie z zakresu spawania i BHP. Centrum opiera swoją działalność szkoleniową i egzaminacyjną o uznania i certyfikaty niezależnych jednostek certyfikujących takich jak UDT-CERT, Instytut Spawalnictwa i TÜV Rheinland. Prowadzimy szkolenia zarówno na potrzeby własne jak i dla klientów zewnętrznych. Aktywnie współpracujemy m.in. z Urzędami Pracy, na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Posiadamy zaplecze techniczne i dydaktyczne, pozwalające na prowadzenie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych. Na naszej spawalni odbywają się - pod nadzorem Inspektorów UDT, IS oraz TÜV Rheinland - egzaminy Spawaczy.

Certyfikat Opis Pobierz

Decyzja Okręgowego Urzędu Górniczego w Katowicach - Centrum Szkoleniowe Energomontaż-Południe SA spełnia warunki do prowadzenia przeszkoleń pracowników, wykonujących prace w ruchu zakładów górniczych

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach

Potwierdzenie spełnienia przez Centrum Szkoleniowe wymagań do prowadzenia działalności szkoleniowej na uprawnienia o specjalnościach wózki podnośnikowe i platformowe, montażysta rusztowań budowlano - montażowych metalowych.

Drukuj
Poleć znajomemu
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do początku strony