Energomontaż Laureat konkursu Złota Strona Emitenta - V EdycjaNagroda Ministra Skarbu Państwa dla Energomontaż-Południe SA  Wyniki I etapu Konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA VI
HomeKontaktMapa serwisuPomoc English version
Jesteś tutaj: Strona główna » RSS
Kanały RSS

RSS pozwala na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia i umożliwia szybki dostęp do interesujących wiadomości.

RSS (Really Simple Syndication) to sposób rozpowszechniania informacji publikowanych na stronach www. Wiadomości RSS są dostarczane w formie nagłówków i przypominają pocztę elektroniczną - mają tytuł, skrót i odnośnik, który prowadzi do pełnej informacji na stronie www. Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy (tzw. czytniki).

RSS to spis treści serwisu internetowego, który pozwala dotrzeć od razu do wybranych informacji.

Zalety RSS

  • Wiadomości docierają do zainteresowanej osoby indywidualnie i natychmiast po tym, jak zostają opublikowane w Internecie.
  • Korzystając z RSS można zebrać w jednym miejscu informacje z wielu źródeł na interesujące tematy (np. nowe wiadomości ze wszystkich podstron www.energomontaz.pl lub wiadomości z wielu stron internetowych)
  • Nie trzeba ładować całej strony www ze zbędnymi informacjami przed dotarciem do określonej wiadomości. Dzięki RSS można wybrać od razu interesujące tematy.

Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy, zwane czytnikami. Wiele z nich instaluje się jako "wtyczka" do programu pocztowego lub przeglądarki internetowej. Czytnik może zaznaczać, które wiadomości zostały już odczytane i porządkować je według wybranych kryteriów.

rss EP SA - kanał zbiorczy
rss EP SA - aktualności
rss EP SA - raporty bieżące
rss EP SA - raporty finansowe
rss EP SA - analizy i rekomendacje

Drukuj
Poleć znajomemu
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do początku strony