Energomontaż Laureat konkursu Złota Strona Emitenta - V EdycjaNagroda Ministra Skarbu Państwa dla Energomontaż-Południe SA  Wyniki I etapu Konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA VI
HomeKontaktMapa serwisuPomoc English version
Jesteś tutaj: Strona główna » Firma » Nagrody i Wyróżnienia
Nagrody i Wyróżnienia

Podczas IV Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, który odbył się 12 czerwca br., zostały ogłoszone wyniki Konkursu Złota Strona Emitenta.

Z dumą informujemy, iż Energomontaż-Południe SA został laureatem konkursu w kategorii spółek notowanych na GPW nie należących do indeksów WIG-20, WIG-40 i sWIG80. Tym samym potwierdzone zostały najwyższa jakość komunikacji Spółki z inwestorami i otoczeniem biznesowym oraz wysoki poziom prowadzonego serwisu internetowego.

Dodatkowo Energomontaż-Południe SA uzyskał nagrodę specjalną ministra Skarbu Państwa za najlepszą komunikację z inwestorami indywidualnymi.

W konkursie badaniu poddano wszystkie spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych (749).

Złota Strona Emitenta V Edycja i Nagroda Ministra Skarbu Państwa
***
16 grudnia 2010 roku w Warszawie została rozstrzygnięta III edycja konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". Ideą konkursu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.
lider innowacji

Energomontaż-Południe SA zdobył główne wyróżnienie w kategorii „Innowacyjna usługa - Firma duża" oraz otrzymał tytuł „Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju 2010". Wyróżniona usługa to „Specjalistyczne kompleksowe usługi montażowe nadkrytycznych kotłów energetycznych"

 

***

30 października 2010r. Energomontaż-Południe SA uzyskał REKOMENDACJĘ Business Centre Club, jako firma rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej oraz akceptująca zasady kodeksu honorowego.

BCC - Rekomendacja

***
Energomontaż-Południe SA uzyskał wyróżnienie w konkursie "Firma Dobrze Widziana". Dyplom jest dowodem uznania za najlepszy wizerunek firmy w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie śląskim.
Energomontaż-Południe SA - Firma Dobrze Widziana
***
Podczas XV Śląskiej Gali Business Centre Club w Promnicach już po raz drugi Energomontaż-Południe SA oraz Prezes Zarządu, Pan Andrzej Hołda zostali uhonorowani Złotym Diamentem do Statuetki Cezara Śląskiego Biznesu. Nagroda przyznawana jest firmom oraz ich liderom za utrzymanie wiodącej pozycji na rynku. To potwierdzenie dobrych wyników finansowych osiąganych przez firmy oraz dużego zaangażowania w działalność klubową i społeczną. 
złoty diament dla Energomontaż-Południe SA i Prezesa Zarządu Andrzeja Hołdy - XV gala BCC

***
Podczas uroczystej Gali  20-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Prezes Andrzej Hołda otrzymał Honorową Złotą Odznakę RIG w uznaniu za wsparcie rozwoju Izby. W ten sposób zostało docenione także zaangażowanie Prezesa Andrzeja Hołdy we współpracę oraz promocję idei samorządu gospodarczego.

Uroczystość miała miejsce 11 czerwca w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach.

 

Honorowa Odznaka RIG dla Prezesa EPSA Pana Andrzeja Hołdy

***

Energomontaż-Południe SA, jako jedna z 55 firm z całej Polski, została Laureatem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki 2010 organizowanego przez Business Centre Club.
17 maja podczas Uroczystej Galii, która odbyła się w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Prezes Zarządu Energomontaż-Południe SA, Pan Andrzej Hołda przyjął z rąk ministra Jana Borkowskiego oraz prezesa BCC Marka Goliszewskiego dyplom do otrzymanego tytułu.
Ambasador polskiej gospodarki - energomontaż południe sa

 

Spółka otrzymała nagrodę w kategorii: Partner Firm Zagranicznych za umacnianie na arenie międzynarodowej wizerunku Polski jako wiarygodnego partnera gospodarczego oraz wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy. Taka postawa przyczynia się do rozwoju gospodarczego kraju, przyciąga inwestorów oraz buduje kapitał zaufania wobec Polski i Polaków.

 

***

 

Energomontaż - Południe SA został jednym z laureatów XX Edycji Medalu Europejskiego dla Usług 2010. Nagroda została przyznana za „Specjalistyczne kompleksowe usługi montażowe części ciśnieniowych nadkrytycznych kotłów energetycznych"
medal europejski Energomontaż Południe SA

Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie. Nagroda ta jest jednocześnie rekomendacją wystawioną przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Jest to już piąty Medal Europejski przyznany Energomontażowi-Południe, co stanowi najlepszą rekomendację dla wysokiej jakości usług wykonywanych przez spółkę.
***
Prezes Zarządu Energomontaż-Południe SA - Andrzej Hołda podczas XVIII Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji został wyróżniony  Platynowym Laurem"Ambasador Spraw Polskich". Nagroda przyznawana jest przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach dla osób, które mają szczególne zasługi w reprezentowaniu Polski na arenie europejskiej i światowej lub jako obywatele innych państw w sposób znaczący wspierają nasz kraj.
Platynowy Laur Ambasador Spraw Polskich - Prezes Zarządu Energomontaż-Południe SA Energomontaż-Południe SA

Prezes Zarządu Energomontaż-Południe SA - Andrzej Hołda
Platynowy Laur "Ambasador Spraw Polskich"

Nagroda została przyznana m.in. za sprawne kierowanie firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku energetycznym, za promocję polskiej rzetelności, solidności oraz kultury organizacji pracy oraz wdrażanie najnowszych technologii montażu urządzeń energetycznych i przemysłowych, a także za współpracę ze światowymi koncernami.
Prezes Andrzej Hołda odebrał nagrodę z rąk Andrzeja Olechowskiego - byłego Ministra Spraw Zagranicznych oraz Tadeusza Donocika - Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
***
W 7 edycji Konkursu „Perły Polskiej Gospodarki 2009". Energomontaż-Południe S.A. został wyróżniony w kategorii Perły Duże za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Tegoroczne wyróżnienie jest już drugim w dorobku katowickiej spółki. Poprzednie zostało przyznane w 2008 roku.
DUża Perła Polskiej Gospodarki dla Energomontaż-Południe SA

zobacz więcej -->

 

***

W IV edycji konkursu organizowanego przez magazyn „Europejska Firma", Instytut Lokalnego Biznesu oraz Klub Gepardów Biznesu Energomontaż-Południe SA zdobył statuetkę Geparda Biznasu. Głównym kryterium oceny w konkursie jest średnia dynamika przychodów i zysku netto w latach 2005-2008.

 

gepard biznesu dla Energomontaż-Południe SA

 

***

Złoty Diament do Statuetki Cezara Śląskiego Biznesu to wyróżnienie specjalne przyznawane przez Business Centre Club dla  firm, które potrafią utrzymać wiodącą pozycję na rynku.
30 sierpnia 2009r. podczas uroczystej XIV Śląskiej Gali BCC wręczono Złoty Diament dla Energomontażu Południe oraz Prezea Zarządu Andrzeja Hołdy. W roku ubiegłym Spółka zdobyła statuetkę Cezara Śląskiego Biznesu (zobacz więcej -->).

 

Złoty Diament BCC dla Energomontaż-Południe SA

 

*** 

W styczniu 2009 roku Energomontaż-Południe SA został odznaczony certyfikatem "Przejrzysta Firma", który nadawany jest za publikację sprawozdań finansowych. Certyfikat przyznaje DUN AND BRADSTREET POLAND SP. Z O.O. w Warszawie we współpracy z Getin Bankiem.

Otrzymanie wyróżnienia jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej oraz zwiększa prestiż i konkurencyjność firmy na rynku.

Wyróżnienie na rok 2009!

Energomontaż-Południe SA - Przejrzysta Firma


***

21 listopada 2008 roku podczas uroczystej Gali Laureatów na Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono wyniki VI edycji rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Organizują go wspólnie od sześciu lat anglojęzyczny miesięcznik gospodarczy Polish Market i Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Energomontaż-Południe SA został wyróżniony certyfikatem Dużej Perły Gospodarki.

***

Energomontaż-Południe SA - Cezar Śląskiego Biznesu BCC

Podczas Śląskiej Gali Business Centre Club w Promnicach 31 sierpnia 2008 Energomontaż-Południe SA został uhonorowany Cezarem Śląskiego Biznesu.

Nagroda przyznawana jest firmom, które systematycznie inwestują w rozwój, dbają o jakość i nowoczesność produktów, szanują środowisko naturalne i prowadzą działalność charytatywną.

***

W 2005 roku przyznano firmie Statuetkę "Śląskiego Oskara". Nagroda jest wyrazem uznania dla profesjonalizmu, solidności, terminowości, które od ponad pół wieku charakteryzują Energomontaż-Południe SA.

*** 

Nagrody i wyróżnienia przyznane dla Energomontaż-Południe SA od 2000 roku:

  • 2005 Trzeci Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu
  • 2005 Medal Europejski 2005 dla usług: montaż, modernizacja remont turbin
  • 2004 Drugi Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu
  • 2003 Medal Europejski 2003 dla usługi: montaż, modernizacja, remont
  • 2002 Pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu
  • 2001 Medal Europejski 2001 dla Usług za Generalne Wykonawstwo Inwestycji
  • 2001 Złota statuetka Lidera Polskiego Biznesu
  • 2000 Statuetka Serce dla Serdecznych
  • 2000 Wyróżnienie w Konkursie „Budowa Roku 2000" za Generalne Wykonawstwo skojarzonego układu energetyczno-chłodniczego dla KWK Pniówek
  • 2000 Medal Europejski 2000 dla Wyrobów za przepustnice: klapy przestrzenne, płaskie, płaskie żaluzjowe
Drukuj
Poleć znajomemu
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do początku strony