string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt66924b92cbde5'" string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt66924b92cbedb'" Energomontaż English version
Oferta
string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt66924b92ceca6'"
Energomontaż-Południe SA specjalizuje się w montażu, modernizacji i naprawie urządzeń i instalacji dla elektrowni i elektrociepłowni zawodowych oraz przemysłowych. Spółka aktywnie uczestniczy także w budowie nowych, kompletnych obiektów energetycznych.

W ramach tego obszaru Energomontaż wykonuje prace w zakresie:

Energomontaż-Południe SA oferuje usługi również koksowniom, cementowniom, zakładom chemicznym i rafineryjnym w zakresie instalacji, montaży urządzeń i instalacji przemysłowych.

Podstawowa działalność Spółki wspomagana jest przez Zakład Produkcji Przemysłowej oferujący wykonawstwo:

Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra i ścisła współpraca z firmami różnych branż pozwala na wdrażanie najnowszych technologii montażu urządzeń energetycznych i przemysłowych oraz materiałowych.

 

Uzupełnieniem oferty Spółki są także specjalistyczne ośrodki usługowe: Centrum Szkoleniowe oraz Ośrodek Laboratoryjno-Badawczy.


Usługi szkoleniowe obejmują kursy spawalnicze, lutowania, cięcia tlenem i plazmą, zgrzewania tworzyw sztucznych, budowlane, kontroli i nadzoru, w zakresie BHP i inne.

Laboratorium Energomontażu-Południe SA oferuje usługi w zakresie badań niszczących i nieniszczących, serwisu aparatury, wzorcowania przyrządów czy serwisu i naprawy urządzeń do obróbki cieplnej.

 

 Katalog firmowy [1,2 Mb]  pdf - download

 

Copyright © Energomontaż - Południe S.A.