string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt66254ecad00eb'" string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt66254ecad01f3'"
Energomontaż Laureat konkursu Złota Strona Emitenta - V EdycjaNagroda Ministra Skarbu Państwa dla Energomontaż-Południe SA  Wyniki I etapu Konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA VI
HomeKontaktMapa serwisuPomoc English version
Jesteś tutaj: Strona główna » Serwis Prasowy
Serwis Prasowy
Stanowisko Zarządu Spółki w sprawie informacji wprowadzających w błąd inwestorów

07.03.2013

Stanowisko Zarządu Spółki w sprawie informacji wprowadzających w błąd inwestorów

Zarząd ENERGOMONTAŻ-POŁUDNIE S.A. w upadłości układowej informuje, że informacje pojawiające się na niektórych forach dyskusyjnych o zmianie przez Sąd upadłości układowej Emitenta na upadłość likwidacyjną są nieprawdziwe i wprowadzają w błąd inwestorów giełdowych.

Rozpowszechnianie informacji fałszywych lub wprowadzających w błąd stanowi manipulację informacją - naruszenie zakazu określonego w art. 39 Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi,
naraża uczestników rynku na ryzyko błędnego postrzegania sytuacji Spółki i podlega sankcjom określonym w tej ustawie.

Niniejsza informacja przekazywana jest w ramach realizacji zasady określonej w części I pkt 11 Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW i ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestników obrotu.

.
drukowanie
Poleć znajomemu
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do początku strony