string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt6673a2ace0c49'" string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt6673a2ace0d45'"
Energomontaż Laureat konkursu Złota Strona Emitenta - V EdycjaNagroda Ministra Skarbu Państwa dla Energomontaż-Południe SA  Wyniki I etapu Konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA VI
HomeKontaktMapa serwisuPomoc English version
Jesteś tutaj: Strona główna » Serwis Prasowy
Serwis Prasowy
Energomontaż-Południe SA na Politechnice Śląskiej

25.05.2012

Energomontaż-Południe SA na Politechnice Śląskiej


23 maja br. w ramach „Majowych spotkań z pracodawcą" na Politechnice Śląskiej w Gliwicach odbyło się spotkanie ze studentami.
Pracownicy naszej Spółki przybliżyli przyszłym inżynierom ogólny profil Energomontaż-Południe SA oraz aktualne tendencje panujące na rynku budownictwa energetycznego związane z konsolidacją i co za tym idzie funkcjonowaniem Energomontaż-Południe SA w Grupie Kapitałowej PBG.

Cennymi wskazówkami dla studentów były informacje dotyczące wymagań stawianych kandydatom ubiegającym się o podjęcie pracy w Spółce oraz oferta praktyk i staży. Kierowniczka Działu Szkoleń i Rekrutacji Pani Małgorzata Majeranek omówiła również szczegółowo etapy procesu rekrutacji.

Najciekawszą część spotkania stanowiły praktyczne warsztaty oraz informacje dotyczące codziennej pracy i wyzwań czekających na budowie, które przekazał doświadczony inżynier i absolwent Politechniki Śląskiej Pan Gabriel Fichtner. Prezentacja została opatrzona atrakcyjnymi zdjęciami, które pozwoliły wczuć się w klimat „montażu i codziennej pracy" w EP.

Co najważniejsze, studenci nie zawiedli i rozwiązali postawione przed nimi zadania dotyczące m.in. pracy żurawia czy montażu rurociągów (geometria wykreślna). Tak trzymać.

Studentom dziękujemy za wysoką frekwencję i tak duże zainteresowanie naszą Spółką.

 

Energomontaż-Południe SA - Politechnika Śląska - inż. Gabriel Fichtner

 

.
drukowanie
Poleć znajomemu
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do początku strony