string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt66738e9991d37'" string(81) "Smarty error: problem writing temporary file '//tmp/templates_c/wrt66738e9991e3b'"
Energomontaż Laureat konkursu Złota Strona Emitenta - V EdycjaNagroda Ministra Skarbu Państwa dla Energomontaż-Południe SA  Wyniki I etapu Konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA VI
HomeKontaktMapa serwisuPomoc English version
Jesteś tutaj: Strona główna » Serwis Prasowy
Serwis Prasowy
Energomontaż-Południe SA wśród Dużych Pereł Polskiej Gospodarki

20.11.2009

Energomontaż-Południe SA wśród Dużych Pereł Polskiej Gospodarki

W dniu 19 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie nastąpiło rozdanie nagród w 7 edycji Konkursu „Perły Polskiej Gospodarki 2009". Energomontaż-Południe SA został wyróżniony w kategorii Perły Duże za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Tegoroczne wyróżnienie jest już drugim w dorobku katowickiej spółki. Poprzednie zostało przyznane w 2008 roku.

W konkursie brały udział największe polskie Spółki - banki, firmy z sektora przemysłowego, spółki medialne, towarzystwa ubezpieczeniowe i inne, w sumie ponad 2000 polskich przedsiębiorstw.

DUża Perła Polskiej Gospodarki dla Energomontaż-Południe SA


Ranking - Perły Polskiej Gospodarki jest najbardziej obiektywnym pozycjonowaniem przedsiębiorstw. Opiera się na metodologii i wskaźnikach oceniających całe spektrum ich działalności, a pozycja na liście rankingowej nie zależy tylko od wielkości przedsiębiorstwa, mierzonego wartością przychodów ogółem, ale także od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej. Ranking przygotowywany jest przez ekonomistów z Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk na podstawie opracowanych przez nich kryteriów ekonomicznych określających przede wszystkim dynamikę i efektywność działania przedsiębiorstw. Ocenie poddane zostają przedsiębiorstwa osiągające ponad 100 mln zł.

Podczas uroczystej Gali po wręczono również Perły Honorowe, wybitnym przedstawicielom w kategoriach: gospodarka, kultura, nauka, krzewienie wartości patriotycznych oraz wartości społecznych. Jednym z Laureatów tej nagrody był Premier Tadeusz Mazowiecki. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Waldemar Pawlak - wicepremier i minister gospodarki oraz prof. Michał Kleiber prezes PAN.


.
drukowanie
Poleć znajomemu
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do początku strony